69 ürün

ALT GİYİM

Kadın Alt Giyim Ürünleri ve Fiyatları

Gündelik hayatta rahat ve iyi hissetmek herkes için önemlidir. Tercih edilen kıyafetler konforlu bir gün geçirmeye yardım eden unsurlardan biridir. Kıyafet tercih ederken kaliteli kumaşlardan üretilmiş ve doğru seçimlerde bulunmak daha konforlu hissetmenize yardımcı olur. Bu nedenle modayı yakından takip eden kadınlar, her mevsim ve durumda hem bedeni hem de moda trendler ile uyum içerisinde olan modelleri tercih etmekteler. Tarzınızla bütünleşen evde, spora, işe, arkadaş buluşmalarına, sinemaya ya da davetlere giderken içinde özgüvenli, rahat ve şık hissedeceğiniz kıyafet seçeneklerini Ciqulata Butik sizlere sunmaktadır.

Her Döneme Ayrı Bir Tarz Alt Giyim Seçenekleri

Gün geçtikçe modanın uğradığı değişimleri birlikte kadın eşofman altı modelleri de bu değişimden nasibini almakta. Yalnızca evde ya da sporda kullandığımız parçalar olmaktan çıktı. Sokak stiline adapte olabilmeyi başaran eşofman modelleri kadınlara spor görünümden çok daha fazlasını sunuyor. Son trendlerde eşofman modellerinin bulunduğu kombinlerde göze çarpan detaylardan birisi de yüksek ayakkabılar ile bütünleştiği zaman şık bir tarza dönüşmesi. Bununla birlikte ceket veya body suitler ile yapacağınız kombinlerle de şık görünümü farklı şekillerde yakalayıp, tarzınıza uyarlayabilirsiniz. Mevsimler değişse de dolaplardaki yeri asla değişmeyen jean ve kot pantolon modelleri, kadınların vazgeçilmez parçalarından.

Kadın jean modellerinin varyasyonları sayesinde birçok kıyafetle olan uyumu göz ardı edilemez gerçeklerden. Yüksek bel, yırtmaçlı ya da kesik paça jeanler ile şık tavrınızı ortaya koyabilmeniz mümkün. Ciqulata'nın çizgili bluz, ceket ve yüksek bel yırtık paça jean modeli ile sokak modasını yakalarken, girdiğiniz her ortamda gözleri üzerinize çekeceksiniz.  Pratik kullanımı ve şıklığı sunan kadın kot pantolon modelleri her vücut tipine uygun birçok seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede gündüz sokak stilinize ya da gece davetlerde zarif görünümünüze eşlik eder. Bahar ve yaz aylarında rahat ve hoş görünümü destekleyen, farklı kumaş türleri ve formlara sahip kadın şort modelleri ile gittiğiniz her yerde şıklığı yakalayabilirsiniz. Etek modelleri havaların ısınmasıyla beraber dolaplarda yerini almaya başlarken, Cıqulata'nın size sunduğu farklı modeller ile oldukça hoş bir görünüme ulaşmak için birçok seçeneğiniz bulunmakta. Tarzınıza tarz katacak en şık alt giyim ürünlerini Ciqulata Butik’de bulabilirsiniz.