Bel Düğmeli Jean Tulum Mavi
Bel Düğmeli Jean Tulum Mavi
Bel Düğmeli Jean Tulum Mavi
Bel Düğmeli Jean Tulum Mavi
Bel Düğmeli Jean Tulum Mavi
Bel Düğmeli Jean Tulum Mavi

Bel Düğmeli Jean Tulum Mavi

12002-003
229,99 TL115,00 TL
Renk
Beden:

Editörün Notu

En çok tercih edilen alt giyim ürünlerinin arasında jeanler, yüksel belden, mom jean modellere sayısız farklı tarz ve modeldedir. Mevsimden bağımsız her sezon kullanılabilmeleri ve farklı stilleri oluşturmaları sebebiyle de kot pantolonlar gardropların olmazsa olmaz parçası. Jean modellerimiz, şimdi smart casual stilini şıklıkla buluşturmak isteyenler için birbirinden güzel seçenekler sunuyor. Bel Düğmeli Jean Tulum modelinin de dahil olduğu bu kategoride pek çok modeli keşfedebilir, sezona renk katan parçaları ciqulata.com’un Jean kataloğunda inceleyebilirsiniz.(Ölçümler -S- bedene göre yapılmıştır.)

RenkMavi

Ürün Değişim İşlemleri

Değişim talebi oluşturulmayan iadeler kabul edilmemektedir.

İndirimli ürünlerde Değişim mevcut değildir.

Tüm Değişim işlemlerinde fatura ibraz edilmesi zorunludur.

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 gün içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra ücretsiz olarak Değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün/ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.(Parfüm kokulu, lekeli, yırtılmış/sökülmüş, yıkanmış ürünlerin Değişim kabul edilmemektedir.) 

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

İade işlemleri, kargonuz bize ulaştıktan 2-3 iş günü içerisinde bankanıza iletilir. Bankanıza talimatı verdiğimiz gün tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılır.

Bankanızın iadenizi, satın alımı gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza yapması 5 ila 14 iş günü sürer.

*Değişim işlemlerinde 19 TL kesinti olmaktadır.

Yapılan işlemler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürün tarafımızca incelenecek, Değişimine engel olan herhangi bir durum olmaması koşulunda Değişim işleminiz başlatılacaktır. Yapılan alışverişte sanal pos kullanımı olduğunda iadeleriniz sanal pos üzerinden kullanılan kredi/banka kartına yapılacaktır.

Haftanın Fırsatı
Filtre