0 ürün

Bikini

Bikini Takımı Modelleri ve Fiyatları

Tatil alışverişi yaparken en keyif aldığımız kategori bikini olsa da en çok zorlandığımız modeller de burada karşımıza çıkıyor. Rengi, kalitesi, modası gibi her detayı incelerken seçim yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ciqulata, her kadının stilini yansıtabileceği bikini modelleri sunuyor. Aradığınız kaliteyi ve modern tasarımları bulmak için doğru adrestesiniz. 

Bikini Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Bikini seçimlerinde önceliğiniz, tarzınızı yansıtacak kaliteli parçaları bulmak olmalı. Cesur bikini modelleri sadece kusursuz fiziklerle taşınacak modeller değildir. Her kadının kendine has güzelliği olduğu için beden olumlarını bir kenara bırakabilir, içinizden geldiği gibi alışveriş yapabilirsiniz. Bikini modellerinin tamamı, kalitesi ile dikkat çekmeyi başaracak star parçalardır. 
Trend bikini takımı modelleri arasında sarı, turuncu, su yeşili gibi yaz sezonunun en trend renkleri bulunuyor. Sade tasarımları seviyorsanız, beyaz ve siyah düz modelleri de tercih edebilirsiniz. Fark yaratmayı seven kadınlar içinse leopar, zebra desenli oldukça şık modeller mevcut. 

Yeni Sezon Bikini Tasarımları

Yaz sezonunun trend parçaları olan bikinilerde, geçtiğimiz kreasyonların ufak dokunuşları göze çarpıyor. Geçen yaz bikini üstü ve altı farklı olarak kullanılmış, iki parçada da birbirinden bağımsız detaylara yer verilmişti. Bu yaz ise bikini modasında takımlar ön plana çıkıyor. Bikini altı ve üstü, aynı renk, aynı baskılarla tasarlanıyor. Sezonun modasına uygun modellerde, daha sade detaylar olduğunu görebilirsiniz. 
Modayı takip edenler için en uygun modeller, bağcık detaylı bikini takımları. Croplarda ve kazaklarda gördüğümüz bağcık detayı, bikinilere oldukça farklı bir hava katıyor. Ciqulata, sade ve oldukça zarif bağcıklı bikini modelleri ile sektörde fark yaratmayı bir kez daha başarıyor. Modern stilinize çok yakışacak olan modeller arasında mor, kiremit, nar çiçeği gibi popüler renkler mevcut. 
Renklerin enerjisiyle bütünleşen modellerin yanında beyaz bikini popülerliğini hala koruyor. Beyazın zarafetini gözler önüne seren bikini modeli, bu sezonunda da en çok satan parçalarından biri. Sadeliğinden ödün vermek istemeyen kadınlar içinse siyah bikini modelleri raflarda yerini alıyor. Siyah-beyaz detaylarla tasarlanan leopar ve zebra desenli modeller, batik desenler, ip detayları ve V yakalar, yaz tatilinde iddianızı ortaya koyacağınız model seçenekleri arasında.