Bu Senenin Moda Renkleri Nelerdir?

2022-11-14

Trendler her sezon podyumdan doğar ama sokaklara dökülene kadar gerçek anlamda kendilerini göstermezler. Podyumlarda sergilenen her renk o sezonda tutulmayabilir. 2022’nin en iyi sonbahar-kış moda renkleri, tepeden tırnağa pembe ve limon yeşili gibi paletlerden klasik sonbahar kahvelerine ve grilerine kadar oldukça hareketliler. Kendinizi renk kullanırken kış sezonunda daha çok minimalist olarak görüyorsanız, bu sezon getirdiği renk akımlarıyla sizi çizgilerin dışına çıkmaya ve gardırobunuza renklendirmeye cesaretlendiriyor. Birbirinden şık en trend sonbahar-kış koleksiyonumuza Ciqulata Butik sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Parlak, canlı ve yoğun doygun tonlarla dolu bir sezon olan 2022-2023 sonbahar / kış moda renklerini gelin birlikte keşfedelim.

Elbette, bazı yaygın sonbahar ve kış tonları var, ancak son derece doygun renkler de bu klasik renklere eşlik etmek üzere 2022-2023 sonbahar ve kış aylarında giderek daha popüler hale geliyor.

Okyanus Mavisi

Okyanusu mavisi parçalarla örneğin ceketler ile basic giyiminizi daha tarz bir noktaya çıkarabilirsiniz. Aynı şekilde montlar, çantalar, sweatshirtler gibi temel parçalarda maviyi kullanarak enerjinizi de stilinizle beraber yükseltebilirsiniz.. Sezonun bu iddialı rengiyle beraber daha da iddialı bir görünüm isteyenler koyu turuncu kullanabilir. Görünümünde dengeleyici bir hava yakalamak isteyenler ise  gri, açık beji ve kahverengi gibi klasik sonbahar tonları ile maviyi üzerlerinde taşıyabilirler.

Pembe ve Tonları

Yaz ayından taşıp gelen pembe furyası bu kış da etkisini dolu dizgin sürdürmeye devam ediyor. Farklı tonlardaki pembe, önümüzdeki sonbahar ve kışın olmazsa olmazı olacak. Umudun, nezaketin ve kadınlığın sembolü New York'ta başlayan bu renk, ünlü lüks markaların koleksiyonlarından sokaklara inip yayılmaya devam ediyor. Sadece yumuşak bebek pembeler değil kırmızıya çalan fuşyalar da trendler arasında kendine yer buluyor. İster şal gibi detaylarda bu renkleri nötr tonları kışkırtmak için kullanın, ister tüm kombininizi aydınlatmak için takım parçalarla kombinleyin.

Kahverengi

2022 sonbahar-kış sezonu, siyaha alternatif olarak kahverengiyi seçiyor ve bu rengin farklı tonlarında zarif ve şık görünümleri moda tutkunlarına sunuyor.
Sade ve zarif kahverengi, rengini aldığı kahve gibi enerji yükseltiyor, toprak gibi ise bütünleştirici diğer renklerle uyumlu çalışması ise birleştiriciliği çağrıştırıyor. O yüzden kahverengi parçalar çok yönlüdür, hem nötr renklerle hem de canlı ya da pastel tonlarla kolayca eşleştirilebilirler.