Ciqulata ile Kendi Tarzını Yarat!

2022-06-15

2022 yazını büyük bir bekleyişle ve uzun geçen kışın ardından dört gözle bekledik. Kışlıkları kaldırıp dolaplarda rengarenk ve tiril tiril kıyafetlere yer açmanın vakti geldi.
İşte bu yaz gardırobunuzu şekillendirmek için bilmeniz gereken yedi kural ve en kısa zamanda emekli olmak için bir görünüm. Ve endişelenmeyin, kişisel tarzınız ne olursa olsun, tavsiyelerimizle tarzınızı yansıtmak inanılmaz derecede kolay olacak.

Ketenin Tarifsiz Rahatlığı

Yaz mevsiminde hafif ve terletmeyen yapısıyla keteni takım elbiseden, gömlek, pantolon ve eteğe kadar tüm parçalarda kullanılmaktadır. Fazla bol kesim tercih etmemelisiniz, çünkü keten kendini çabuk bırakan bir kumaştır. Genelde nötr renklerde tercih edilen keten parçaları bu yaz turuncu, mavi ve yeşil gibi canlı renklerde de görmek mümkün. Ciqulata butikte, rengarenk renk skalasıyla zarif keten pantolon, tulum ve gömlek ürünlerini sizin için yaz koleksiyonumuza ekledik.
Ketenleri pantolon-gömlek takım olarak kullanabileceğiniz gibi kot pantolon ya da pamuklu cop bluzlarlar da eşleştirebilirsiniz. Giydiğiniz ortama göre eğer sandalet ya da beyaz spor ayakkabıyla keten kombininiz hazır.

Çiçekli Elbiseler

Çiçekli elbiseleri bu kadar karşı konulamaz yapan ve dönem dönem tekrar modaya katan şeyi düşündüğümüzde vardığımız nokta şu: En iyi çiçekli elbiseler yakasının kesimine, kullanılan kumaşa veya eteğin uzunluğuna bağlı olarak hem kırsal hem de şehirli, modern olabilmesiyle vazgeçilmezler. Romantik havasını kaybetmeyen ve kadınsı çizgileriyle çiçekli elbiselerde, omuzlardan dökülen straplez modellerden, askılılara ve tül balon kollara kadar tahmin edeceğinizden çok daha çeşitten kendi tarzınıza uygun modeli seçebilirsiniz. Butiğimizde kır düğününde giymek için şık çiçekli elbiseleri ve günlük kullanıma uygun modellerimizi bulabilirsiniz.

Tek Renk - Monokrom Giyim

Tek renkli kıyafetler ya da zaten takım olarak satılan desensiz parçaları beraber giymek havalı görünüm için bu yaz trend bir yoldur. Tamamıyla beyaz ve siyah her zaman tercih edilip yapılan renk seçimleri olsa da pembeler, yeşiller ve maviler gibi yaz renklerinden oluşan crop-etek, gömlek-pantolon ve ceket-pantolon takımlarını da es geçmemek gerek. Enerjinizi açığa çıkarıp arttıran renk seçeneklerine sahip yaz Ciqulata koleksiyonumuzda saten, keten, pamuklu gibi farklı kumaşlardan etek ve pantolon takımlarımızla hazırlanma sürenizi minimuma indirip tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Ciqulata ile modaya ayak uydurmak ister misin?