Keten Pantolon Nasıl Kombinlenir?

2022-08-03

Yazın bunaltan sıcağında efil fil rahat ve hafif yapısıyla keten pantolonlar nefes alan yapılarıyla kullanışlı bir tercihtir. Yazın kotunuzu çıkarırken ki o yapış yapış his yerine, kolay kombinlenebilir olma avantajıyla da keten pantolon vazgeçilmezdir. Keten pantolonların bir diğer artısı ise boyunuz ne olursa olsun kolay ve rahat yapılarıyla herkese uygundur, elastik bel yapılarıyla da sizi bunaltmaz.
Bazıları pantolonlar kumaşlarından ötürü yaz için pantolonların uygun olmazlar ancak keten pantolonlar tam bir yaz pantolonudur. İster günlük stilinizde kullanmak ister plaj tatilinde olsun size her daim konfor ve şıklık vadediyorlar.
Bu pantolonlarla yapacağınız bir kombinasyon, sıcak, nemli ve hatta aşırı sıcak günler için tamamen uygundur.
Keten pantolon kombini yaparken dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü yanlış bir kombinle keten pantolonlar güzel bir pantolon yerine kolayca pijama gibi görünebilir. İş toplantısı ya da plaj şıklığı için bazı kolay ipuçlarını sizlerle paylaşacağız, böylece keten pantolonlar her durumda harika görünebilirsiniz.

Her Ortamda Keten Pantolon Şıklığını Yakalayın

En yaygın olarak kullanılan renkler doğal keten rengi ve ona yakın olan bej, kum veya krem renkleridir. Ancak, daha renkli seçeneklere de erişip kullanmak mümkündür. Yine de her zaman olduğu gibi daha nötr renklerle stil vermek çok daha kolaydır. Keten pantolon giymek ne kadar rahat olursa olsun, sadece rahat hissetmek için değil, aynı zamanda şık hissetmek için de bilmeniz gereken bazı şeyler var.

Yaz sıcağında her gün giymek isteyeceğiniz pantolonları sokak stili için crop tişörtleri üstüne alacağınız salaş gömleklerle  ve hafif topuklu rahat terliklerle kombinleyebilirsiniz. Spor şıklıktan yanaysanız, saten bluzlarla ve beyaz spor ayakkabılarla bej keten pantolonu kullanabilirsiniz. Akşam gezmeleri için beyaz ya da pudra tonlarda omuzları açık bırakan bluzlarla, açık renk keten pantolonu doğal kahve tonlarında kemer ve bantlı ayakkabılarla kullanabilirsiniz.
Plajda da oldukça pratiklik sunan keten pantolonların özellikle yırtmaçlı olanlarını plaj terlikleri ile direkt bikininizle beraber hızlı bir otel plaj arasında rahatça kombin yapmış olursunuz.
Keten pantolonları uyumlu renkte bir blazer ve sade bir body ile kullanarak iş kombininizde kullanabilirsiniz. Bir diğer şık kombin önerimiz ise keten pantolonları aynı tonlarda yeleklerle kullanmaktır. Maskülen bir hava bu kombinle, kendinizi ortamdaki diğerlerinden rahatlıkla öne çıkarabilirsiniz.