Kısa Boylu Kadınlar için Jean Seçimi

2023-01-18

Tüm minyon hanımları için bu yazıyı hazırladık. Doğru pantolon seçerken kısa boydan ötürü nasıl bir seçim yapacağınızı bilmiyorsanız, küçük ipuçlarını sizin için derledik. Size tam oturan harika bir kot pantolon için verilen mücadelenin ne denli zor ve gerçek olduğunun farkındayız. Bulunan o mükemmel kotlar özenle kullanılır ve hatta imkan varsa aynı kottan birkaç tane daha alınır. Herkesin olduğu gibi kendinden emin ve harika hissetmesi gerektiğine inanıyoruz, bu nedenle size ve bedeninize en uygun kotu bulmak için bu kullanışlı kılavuzu oluşturduk.

Doğru Bel ve Paça Seçimi

Özellikle minyon hanımların temkinli yaklaşması gereken jean modellerinden biri düşük belli pantolonlardır. Göbeğin altından beli saran düşük belli jean, kalçaları daha geniş ve bacakları daha kısa gösterme eğilimindedir. Bu sebeple kısa boylu minyon için pek istenecek bir görünüm sağlamaz.

Normal bel jean modeller göbeğin hemen altına oturur. Genellikle minyon bedenler için uygundur. Vücutları eşit oranlarda tutma eğilimindedir. Ancak bacak boyunu bel hizasını yukarı çekerek en çok uzun gösteren yüksek belli modeller, kısa boylu kadınlar için en uygun jean belidir. Hem de topuklu ayakkabı giymeden bu etki yakalanabilir.

Boru paça şeklinde inen boyfriend ya da mom jean tarzı kotları tercih ederken paçalarını kıvırarak bacak görünümünü kısaltmadan kullanabilirsiniz. Bilek boyuna çok dikkat etmelisiniz, bacak boyunuzu en iyi şekilde göstermek için pantolon bilek hizasının biraz üzerinde bitmelidir. Dikkatı bacaklardan uzaklaştırmak için fırfırlı, çan kollu ya da gösterişli bluzlarla kombin yaparak stilinizde boyunuza değil şıklığınıza dikkati çekebilirsiniz.

İspanyol ve bol paça jean parçalarını baseninizden sizi saracak sekilde seçebilirsiniz. Topuklu ayakkabılarla beraber hareketli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Skinny kotlar, artık gardıroplarda olmazsa olmaz modellerden olup tüm dünyasında oldukça evrensel bir moda haline geldi. Bir tişörtten omuzları açık bir bluza kadar her şeyle eşleştirilebilir, rahatlıkla gündelik stilinizde kullanabilirsiniz. Onları topuklu ayakkabılarla veya şık spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Muhtemelen daha önce duymuş olduğunuz gibi, siyah jean renk seçimi, bacakları inceltmek ve uzatmak için en iyisidir! Özellikle sonbahar-kış gardroplarının olmazsa olmazı siyah jeanlerdir. Eğer gardırobunuzda yoksa şiddetle bir tane edinmenizi tavsiye ediyoruz. Hala sizin için en iyi olanı bulmakta zorlanıyorsanız, siyah jean en iyi başlangıç olacaktır.

Dolabınızı yeni kot seçenekleriyle yenilemeye hazır mısınız? Zengin ve kaliteli kumaşlarla sizin için özenle seçtiğimiz Ciqulata jean koleksiyonumuzdan kendinize en uygun jean modelini seçin, tarzınızı ortaya çıkarın.