Sweatshirt Tayt Kombin Önerileri

2023-01-20

Taytların bir pantolon gibi davranıp işlev görmeyeceği konusundaki büyük tartışmanın neresinde durursanız olun, tayt ile gelen kolaylık ve rahatlığı kesinlikle inkar edemezsiniz. Ve mevsimler değiştiğinde, hava müsait olur olmaz her gün giyeceğimiz şık sweatshirt-tayt kombinlerini düşünmeden edemiyoruz.

Bu yazıyla beraber tayt stilinizi değiştirmekten yeni katman fikirleri denemeye kadar, sweatshirt ve taytlara yepyeni bir açıyla bakacaksınız. Bir sweatshirt ve tayt ile yapacağınız kombinlerle son derece şık ve rahat bir stil oluşturabilirsiniz.  Öyle ki aynı zamanda da kullanışlı bir stildir, ile hem iş kombini hem de çıkışında arkadaş buluşmaları gibi koşuşturmalı tempolara ayak uyduran bir kombin oluşturabilirsiniz.  Beraber bu kombinlere bir göz atalım.

Deri Tayt Sweatshirt Kombini

Hava mont giymek için yeterince soğuk değil ancak ceketsiz de çıkmaya elvermeyecek kadar soğuksa işte tam o günlerin kombini: Kapüşonlu sweatshirt, oversize kot ceket, siyah deri tayt ve siyah kısa botlar. Bu kurtarıcı kombinle hemen hemen her ortama girebilir, tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Deri tayt ve sweatshirt ile daha spor bir görünüm için, spor ayakkabı ve uzun kaşe montlarla kullanabilirsiniz.

Kış Yürüyüşü Kombini

Tayt, sweathirt, uzun bacağı sarmayan içi yumuşak çizmeler ya da kış botları ve kısa montlarla soğuk kış günlerinde yürüyüşe çıkmaya hazırsınız. Engebeli, tırmanmalı bir yürüyüş rotanız olacaksa ayakkabı olarak tabanı girinti ve çıkıntılı kısa botları tercih edebilirsiniz.

Topuklu ile Kombin

Spor görüneyim ama bir taraftan da feminen havamı sürdüreyim isterseniz, sweatshirt, siyah tayt, topuklu ayakkabı ve trençkotu kombinleyebilirsiniz. Aksesuar kullanımında dikkat çekmek için kollarınızı biraz yukarı sıyırarak bilezik ve yüzüklerinizi gösterebilirsiniz.

Blazer Ceket ile Kombin

Özellikle kapüşonlu sweatshirtlerin blazer ceketlerin arkasından görünmesini oldukça seviyoruz. Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz blazer ceket, tayt ve spor ayakkabı kombiniyle sokak stilinizi oluşturabilirsiniz. Ayakkabı tercihinde opsiyonel olarak uzun ve sivri burun çizme kullanabilirsiniz. Bu kombinde klasik tayt kesimi yerine İspanyol kesim ve yırtmaçlı tayt modellerini tercih edebilirsiniz.

Cesur Tayt Kombinleri

Klasik siyah ya da koyu düz renk taytlar yerine fitilli, fermuarlı, renkli modelleri denemek ve stilinde güzel bir değişiklik yapmak istersen Ciqulata Butik tayt koleksiyonumuza göz at. Saks mavisi fitilli tayt, beyaz crop sweathirt ve beyaz spor ayakkabılarıyla kendi stil imzanı kendin at. Klasikleşen kombinler yerine daha iddialı tercihlerden yanaysanız yeni tayt modellerine gardrobunuzda yer açın.