Cindy Crop Sweatshirt Füme
Cindy Crop Sweatshirt Füme
Cindy Crop Sweatshirt Füme
Cindy Crop Sweatshirt Füme
Cindy Crop Sweatshirt Füme

Cindy Crop Sweatshirt Füme

60000-004
69,99 TL
Renk
Beden:

Editörün Notu

Genelde eşofmanlar ile giydiğimiz sweatshirtler ile artık farklı kombinlemeler yaparak kullanabileceğimiz gibi hem spor hem de şık bir görüntü elde etmek mümkün. Kot ceketlerinizle ya da şişme montların içerisine giyeceğiniz Cindy Crop Sweatshirt ürünümüzü siyah jean pantolonunuz ile tamamlayarak havalı bir görüntü elde edebilirsiniz. Konfor vaat eden sweatshirtler ile kapüşonlu, baskılı veya nakış detayı ile farklı ve sportif bir görünüm için sizlerin beğenisine sunuyoruz.

(Ölçümler -S- bedene göre yapılmıştır.)

RenkFÜME

Ürün Değişim İşlemleri

Değişim talebi oluşturulmayan iadeler kabul edilmemektedir.

İndirimli ürünlerde Değişim mevcut değildir.

Tüm Değişim işlemlerinde fatura ibraz edilmesi zorunludur.

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 gün içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra ücretsiz olarak Değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün/ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.(Parfüm kokulu, lekeli, yırtılmış/sökülmüş, yıkanmış ürünlerin Değişim kabul edilmemektedir.) 

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

İade işlemleri, kargonuz bize ulaştıktan 2-3 iş günü içerisinde bankanıza iletilir. Bankanıza talimatı verdiğimiz gün tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılır.

Bankanızın iadenizi, satın alımı gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza yapması 5 ila 14 iş günü sürer.

*Değişim işlemlerinde 19 TL kesinti olmaktadır.

Yapılan işlemler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürün tarafımızca incelenecek, Değişimine engel olan herhangi bir durum olmaması koşulunda Değişim işleminiz başlatılacaktır. Yapılan alışverişte sanal pos kullanımı olduğunda iadeleriniz sanal pos üzerinden kullanılan kredi/banka kartına yapılacaktır.

Haftanın Fırsatı
Filtre