Çok Düğmeli Trençkot Gri
Çok Düğmeli Trençkot Gri
Çok Düğmeli Trençkot Gri

Çok Düğmeli Trençkot Gri

22001-009
264,99 TL132,50 TL
Renk
Beden:

Editörün Notu

Sonbahar ve ilkbahar trençkotsuz olmaz, gardrobunuza eklenmek üzere yeni modellerimiz seni bekliyor. Kuşaklı trençkot ile bel kıvrımınızı ortaya çıkarıp daha ince ve uzun görünebilirsiniz. Belden bağlamalı modelleri daha ince belli bayanların seçmesi ise oldukça önemlidir. Yağmurlu havalarda sizi bunaltmadan sıcak tutup, rüzgarı kesen, şık Çok Düğmeli Trençkot ürünümüz ile tarzınıza derinlik katın.

(Ölçümler -S- bedene göre yapılmıştır.)

RenkGri

Ürün Değişim İşlemleri

Değişim talebi oluşturulmayan iadeler kabul edilmemektedir.

İndirimli ürünlerde Değişim mevcut değildir.

Tüm Değişim işlemlerinde fatura ibraz edilmesi zorunludur.

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 gün içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra ücretsiz olarak Değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün/ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.(Parfüm kokulu, lekeli, yırtılmış/sökülmüş, yıkanmış ürünlerin Değişim kabul edilmemektedir.) 

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

İade işlemleri, kargonuz bize ulaştıktan 2-3 iş günü içerisinde bankanıza iletilir. Bankanıza talimatı verdiğimiz gün tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılır.

Bankanızın iadenizi, satın alımı gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza yapması 5 ila 14 iş günü sürer.

*Değişim işlemlerinde 19 TL kesinti olmaktadır.

Yapılan işlemler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürün tarafımızca incelenecek, Değişimine engel olan herhangi bir durum olmaması koşulunda Değişim işleminiz başlatılacaktır. Yapılan alışverişte sanal pos kullanımı olduğunda iadeleriniz sanal pos üzerinden kullanılan kredi/banka kartına yapılacaktır.

Haftanın Fırsatı
Filtre