1 ürün

Çok Satan Ürünler

Çok Satan Ürünler

Kadınlar için güzel giyinmek değişen moda anlayışı ile birlikte bir yaşam biçimi halini almıştır. Bununla birlikte çoğalan seçenekler kendinizi en iyi şekilde yansıtırken, mekân ve durumlara uygun kıyafet tercihleriniz kolaylaştırmakta. Ciqulata birbirinden farklı tarzlar uygun popüler ürünleri ile birlikte sizde farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Palazzo Rüzgarı

Sezon içerisinde kalitesi ile göz doldururken şık duruşu ile palazzo takım ilgi odağı haline geldi. Geniş formu sayesinde kendinizi en iyi şekilde ifade etmenize de yardımcı olmasının yanı sıra özgür hissetmenizi de sağlar. Palazzo takımların içine sezonun gözde parçalarından olan body suitler ile tamamlayarak görünümünüzde farklı bir dokunuş katabilirsiniz. Cıqulata'nın palazzo pantolon seçenekleri ile siyahın asil tavrını, grinin cool görünümü ve bejin marjinalliğine erişebilirsiniz.

Gömlek Şıklığı

Resmi davetlerde çabasız şıklığı elde etmenin en kolay yolu gömlek ile basit fakat asil bir kombin oluşturmak. Ofis şıklığının vazgeçilmez parçası olan beyaz gömlek; Cıqulata'nın çok satan ürünleri arasındadır. Beli büzgülü poplin beyaz gömlek casual tarzı benimseyen kadınların yıldız parçalarından olmaya aday. Cıqulata'nın saten gömlek seçenekleri ile kombinlere romantik dokunuşlar yapabilirsiniz.

Dolapların Gözde Parçası Bodysuit

Son zamanlarda modanın kadın giyimde sokağa taşıdığı birçok farklı modelleri ile karşılaşmaktayız. Bu modellerden olan bodysuitler kadınların dolaplarının vazgeçilmez parçalarından. Yapısı sayesinde oldukça kullanışlı olan bu ürün Cıqulata'nın geniş yelpazesi ile sizlerin beğenisine sunulmakta. Kruvaze yakaya sahip bodysuit modeller kadınların ilgisini çekmekte. Kruvaze, düğme detayları bulunan gömlek bodysuit modeli bu sezonun en çok tercih edilenlerin arasında. Mint yeşili, kahverengi ve ekru gibi renk çeşitleri olan model zarifliğin adresi denebilir.

Bluz Zarafeti

Kadın giyimde önemli yere sahip olan bluz, çeşitliliği sayesinde kombinlerinize farklı bir dokunuş kazandırır. Bluz birbirinden farklı modelleri ile rahat aynı zamanda şık kombinler oluşturmanıza yardımcı kıyafet seçeneklerinden biridir. Modellerin kumaş yapısı bedeninizi sararken rahat hareket etmenize yardımcı olur. Beyaz renkte ön ve arka kruvaze bluz  feminen duruşu destekler ve kombinlerinize zariflik katar.

Ciqulata kaliteli ürünleri ve sunduğu geniş kıyafet skalası ile kadınların tarzlarını en iyi şekilde yansıtmalarına yardımcı olmaktadır.