10 ürün

DIŞ GİYİM

Kadın Dış Giyim Ürünler

Kadınların kıyafet tercihlerine kendilerini en iyi şekilde ifade ettikleri tarzları ya da günlük yaşantıda bulunulan mekan ve durumlar yön verir. Değişen mevsim koşullarıyla ihtiyaçlarımıza yön veren moda akımlarının da kıyafet tercih ederken kadınların dikkate aldıkları durumların başında gelmekte. Sıcak havalarda hafif giysiler tercih ederken, soğuyan hava ile birlikte kalın giysilere ve mont, ceket, kaban gibi dış giyim seçeneklerine ihtiyaç duyulur. Ciqulata Butik'in dış giyimde bulunan modelleri sayesinde girdiğiniz ortamlarda vereceğiniz ilk izlenim hayranlık uyandıracak.

Dış Giyim Modelleri

Dışarıdaki soğuk havadan bedenimizi korumaya yardımcı montlar, kış aylarının vazgeçilmez parçalarındandır. Hemen her gün kullanılan montlar, birbirinden farklı modelleri ile sizi soğuktan korurken kış aylarında yapacağınız kombinlere yön vermekte. Şişme kapüşonlu mont seçenekleri son zamanların en çok ilgi gören modellerinden. Deri şişme mont modelleri ile asi ruhunuzu tarzınıza yansıtabilirsiniz. Farklı tarzlar ve her kombinle uyum sağlayan siyah kadın mont seçenekleri soğuk havalara adapte olmanıza yardımcıdır.

Kadın kaban modelleri sonbahar ve kış ayları gibi soğuk mevsimlerde içinizi ısıtacak bir giyim deneyimi sunmakta. Gözde kaban modelleri şık görünümleri sayesinde her kullanımda özel hissetmenize yardımcı parçalardandır. Klasik, spor tarzlara da hitap ederken kalın yapıları ile soğuk havadan korunmanıza yardımcı olur.

Mevsim geçişlerinde genellikle bahar aylarında tercih edilen kadın trençkot modelleri kıyafetlerinizin tamamlayıcısıdır. İşlevsel oluşuyla hemen hemen her kadının dolabında bir yere sahiptir. Birbirinden farklı seçenekleri ile her tarza hitap edebilmeyi başaran trençkotlar daha çok kullanıcılara feminen ve sportif bir görünüm sunmakta.

Mevsim geçişlerinin zamansız parçalarından olan kadın ceket, birbirinden farklı model seçenekleri ile şık ve konforlu kullanım sunmakta. Gündelik hayatta oldukça tarz bir görünüm elde ederken, ofis şıklığıyla bütünleşmesine hayran kalacağınız Cıqulata'nın ceket modelleri stil sahibi kadınların vazgeçilmezleri arasında yerini almaya hazır. Kaliteli kumaşları ile konforlu kullanım sunan, farklı kesim ve renk seçenekleri sayesinde kolay kombinlenebilen ceketler her tarza adapte olabilen joker parçalardandır.

Soğuk geçen mevsimlerin vazgeçilmez parçalarını bünyesinde barındıran Cıqulata Butik'in dış giyim modelleri içinizi ısıtacak seçeneklerini sizlere sunmakta.