0 ürün

Eşofman Altı

Kadın Eşofman Altı Modelleri ve Fiyatları

Eşofman altı, her kesimden kadının günlük olarak kullanabildiği parçalar arasında yer almaktadır. Son zamanlarda eşofman altı modelleri, dışarıda eşofman giyinmeyi çok daha tarz bir hale getirmiştir. Kadın eşofman altı modellerinin her geçen gün çoğalması, daha fazla insanın eşofman altı kullanarak kombinler oluşturmasına yardımcı olmaktadır.

Eşofman altı kullanarak hem spor hem de günlük kombinler yapılabilmektedir. Üstelik artık eşofman ürünleri özensiz bir görünüme sahipmiş gibi görünmemektedir. Çünkü her geçen gün daha fazla hayatımıza adapte olan eşofman altı kombinleri, özenli ve spor bir görünüm oluşturmaya yardımcı olmaktadır.

Eşofman Altı Modelleri

Eşofman altı modelleri günümüzde oldukça geniş bir yelpazede üretilmektedir. Böylece her kadın, kendi zevkine uygun eşofman altları bulabilmektedir. Kadın alt eşofman çeşitleri, pek çok farklı kombin için tercih edilebilmektedir. Üstelik yalnızca spor kombinler değil, spor - şık kombinler için de eşofman altları kullanılabilmektedir.

Eşofman altı modelleri daha önce de belirttiğimiz gibi çok farklı tarda üretilmektedir. Ancak bulunduğumuz yılın modasına göre bazı eşofman modellerine yönelim oldukça fazladır. Aşağıdaki listede bu yıl en çok tercih edilen eşofman modellerinden bazıları belirtilmektedir.

 1. Bol paça eşofman altı
 2. Yırtık detaylı eşofman altı
 3. Oversize eşofman altı
 4. Batik desenli eşofman altı
 5. Lastik paçalı eşofman altı
 6. Yanları çıtçıtlı eşofman altı
 7. Paraşüt kumaş eşofman altı
 8. Kargo pantolon eşofman altı
 9. Dar eşofman altı
 10. İspanyol paça eşofman altı  

Yukarıda da görülebildiği üzere günümüzde pek çok eşofman altı modeli üretilmekte ve tercih edilmektedir. Eşofman altı modellerinin oldukça çeşitli olması, bu ürünler ile daha fazla kombin yapılabilmesini sağlamaktadır.

Eşofman Altı Kombinleri Nasıl Yapılır?

Hem yaz hem de kış aylarında en çok giyilen parçalardan olan eşofman altları, hem kolay kombin yapılabilen hem de oldukça rahat olan giyim ürünleridir. Kadın eşofman altı ürünleri ile kombin yapmak istiyorsanız, aşağıdaki listede bulunan kombin önerilerinden fikir alabilirsiniz.

 • Yüksek bel bir eşofman altı kullanacaksanız, vücut hatlarınızı belli edebilmek için kısa ve askılı bir üst tercih edebilir ve kombininize bir kolye ekleyerek spor şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.
 • Basic bir crop ile yanları çıtçıtlı eşofman kullanabilir ve yaz aylarına uygun bir kombin oluşturabilirsiniz. Kalın ve kaba spor ayakkabılar ve küçük bir çanta kullanarak kombininizi tamamlayabilirsiniz.
 • Oversize bir eşofman altı kullanacaksanız, üstünüze oversize kesim bir crop giyebilir ve sokak stili oluşturabilirsiniz. Eğer alt üst giyiminizi tek renk oluşturduysanız, renkli spor ayakkabılar ile dikkat çekici bir görünüm yaratabilirsiniz.
 • Bilek kısmı lastikli eşofmanları kullanacaksanız, boğazlı bir spor ayakkabı tercih edebilir ve tüm ilgiyi ayakkabınıza toplayabilirsiniz.

Bu önerilerden yola çıkarak pek çok farklı kombin oluşturabilir ve günlük hayatınızda eşofman altı kullanarak tarz bir görünüme sahip olabilirsiniz.