31 ürün

Etek

Etek Modelleri ve Fiyatları

Kadınlar için tasarlanan giyim parçaları geniş bir yelpaze içerisinde her sezon birbirinden farklı model seçenekleri ile beğenilerine sunulmakta. Etek modelleri kadın giyimde şıklığın yanı sıra rahatlığı ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Her tarza hitap etmesiyle göz kamaştırıcı görünümün anahtarı olmakta.

Önemli giyim parçaları arasında yer alan etekler, estetik tasarımlara sahip model seçenekleri ile sizlere zarif bir stilin kapısını aralıyor. Farklı formlarıyla da konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Sadece yaz ayları değil, her mevsime kolaylıkla adapte olabilen giyim parçası olmasıyla etek modelleri dolaplarda daimi bir yer edinmiştir.

Etek modelleriyle oluşturduğunuz kombinleriniz ile özel bir davete, iş toplantılarına, arkadaş buluşmalarına giderken günlük şıklığınıza asil ve feminen bir dokunuş kazandırmış olursunuz. Ciqulata Butik değişen moda akımları yakından takip etmesiyle birlikte özgün, kaliteli ve farklı tasarımlara sahip kadın giyim ürün seçenekleri ile her tarza hitap etmekte.

Etek Modelleri ile Kusursuz Zarafeti Keşfedin

Kadınların en şık kombinlerinin parçası olan etek özel günlerin yanı sıra sizlere günlük yaşamınızda da konforlu bir kullanım sunmakta. Birbirinden farklı modelleri ile gittiğiniz her ortama ve tarzınızla uyum sağlıyor. Havalar ısındığı zaman genellikle kadınların kıyafetleri tercihleri rahat hareket edebildikleri aynı zamanda da hoş göründükleri  parçalardan yana oluyor.

Şık ve zarif görünümüyle hareket özgürlüğünüzü kısıtlamayan şort etek modelleri ile sıcak geçen yaz aylarının keyfini çıkarırsınız. Püsküllü etek modellerinin salaş görünümü  casual tarzınızla oldukça uyumlu. Baharın habercisi olan çiçeklerin kıyafetlerde kullanımı, kombinlerinize şenlik havası katmakta.

Çiçekli etek modelleriyle yaptığınız kombinleriniz de sizde baharı zarif bir şekilde selamlayın. Her tarza hitap etmesiyle uzun etek modelleri kadınların ilgisini çekmekte. Kış aylarında boğazlı kazaklar ya da şık kabanlarınızla, yaz aylarında ise croplar ile oldukça hoş görünümlere imza atmanıza yardımcı olur. Her ortamda dikkatleri üzerine çeken leopar etek modelleri, hem özel günlerde hem de günlük hayatınız da feminen duruşunuzu ön plana çıkartır. Pareo etek modelleri ince yapıları ve şık tasarımlarıyla oldukça kullanışlı.

Siyah, asilliği ve her şey ile olan uyumu sayesinde giyimde de en çok tercih edilen renktir. Siyah etek modelleri İle her mevsim göz kamaştırıcı görünüme ulaşırsınız. Ciqulata Butik kaliteli, zarif ve her tarza hitap eden kadın giyim ürünleri ile en iyi görünümünüze ulaşırken yanınızda.