İade & İptal İşlemleri

Ürün İade İşlemleri

İade talebi oluşturulmayan iadeler müşteriye geri gönderilmektedir.

-- Sitemizde bulunan kolay iade bölümüne girip telefon numaranızı (başında 0 olmadan) ve sipariş numaranızı girmeniz gerekmektedir. Onaylama işleminden sonra hangi ürünü iade etmek istiyorsanız o ürünü seçip adeti eklemeniz gerekmektedir.
-- Peşin ödeme yaptıysanız, ödeme tipini kredi kartı seçmeniz gerekmektedir, ödeme direkt karta yapılacaktır.
-- Kapıda ödeme ve havale işlemi ile alışveriş yaptıysanız, ödeme tipini banka hesabı olarak işaretlemeniz gerekmektedir.
-- İade açıklaması kutucuğuna hesap ad ve soyadınızı, iban kutucuğuna iban girilmesi zorunludur.

İndirimli ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

Tüm iade işlemlerinde fatura ibraz edilmesi zorunludur.

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 15 gün içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra ücretsiz olarak İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün/ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.(Parfüm kokulu, lekeli, yırtılmış/sökülmüş, yıkanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.) 

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

İade işlemleri, kargonuz bize ulaştıktan 2-3 iş günü içerisinde bankanıza iletilir. Bankanıza talimatı verdiğimiz gün tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılır.

Bankanızın iadenizi, satın alımı gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza yapması 5 ila 14 iş günü sürer.

*İade işlemlerinde 19 TL kesinti olmaktadır.

Yapılan işlemler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürün tarafımızca incelenecek, iadesine engel olan herhangi bir durum olmaması koşulunda iade işleminiz başlatılacaktır. Yapılan alışverişte sanal pos kullanımı olduğunda iadeleriniz sanal pos üzerinden kullanılan kredi/banka kartına yapılacaktır.