27 ürün

İkili Takım

İkili Kadın Kombin Takım Modelleri ve Fiyatları

İkili takım, son dönemlerin en popüler giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Ne giyeceğine karar veremeyen ve kombin yapmakta zorluk çeken kadınların mutlaka ikili takım modellerine göz atması önerilmektedir. İkili takım modelleri, alt ve üst parçaların birbiri ile uyumlu olacak şekilde birlikte sunulmasıdır. Bu sayede uzun saatler boyunca ne giyeceğinizi düşünmenize gerek kalmayacaktır.

İkili takımlar yazlık, kışlık ya da baharlık şekilde hazırlanabilmektedir. Şortlu, etekli, takım elbise, eşofman takımı gibi pek çok modelde ikili takım bulunmaktadır. Bu sayede gitmek istediğiniz her yere ayak uyduracak ikili takımlar bulabilmeniz mümkündür. 

İkili Takım Modelleri Ciqulata Butik'de

İkili takım modelleri, kadınların hangi tarzı benimsediği fark etmeksizin kullanabileceği parçalardır. Zira daha önce de bahsettiğimiz gibi kadın ikili takım elbise modelleri oldukça geniş bir skalada üretilmektedir. Hal böyle olunca, her kadın kendi zevkine uygun ikili takım modellerine erişebilmektedir. Bu sene oldukça popüler olan bazı ikili takım modelleri, aşağıdaki listede belirtilmektedir.

  • İkili eşofman takımı
  • Alt üst takım elbise
  • Şort etek ve büstiyer takımları
  • Etekli takımlar
  • Triko kumaş takımları
  • Ev giyim takımları

Bu ve bunun gibi pek çok farklı ikili takım üretimi yapılmaktadır. Üstelik bu takımların her iki parçası da birbiri ile uyumlu olduğu için çok fazla uğraş göstermeden istediğiniz gibi bir görünüm elde edebilmeniz mümkündür. Buna ek olarak ikili takım modellerinin alt ya da üst parçasını başka kıyafetler ile birlikte de kullanarak farklı tarzlar oluşturabilirsiniz.

İkili Takımlar Nasıl Kombinlenir?

İkili takımları kombinlemek oldukça kolaydır. Zaten alt ve üst olarak hazırlanmış olan bu takımlarda doğru ayakkabı, çanta ve aksesuar kullanarak iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. İkili takım kullanmak isteyen kadınlar, aşağıdaki listede bulunan kombin önerilerinden faydalanabilir.

  • Resmi veya klasik bir görünüm arayan kadınlar, mutlaka kadın ikili takım elbise modellerine göz atmalıdır. Blazer ceket ve klasik pantolonlardan oluşan bu takımlar, stiletto ve küçük çantalar ile çok yakışmaktadır.
  • Günlük kullanım için ikili takım arayan kadınlar ise triko takımlar tercih edebilir. Bu takımları spor ayakkabı ve günlük çantalarla kullanabilir, böylece rahat ancak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Etekli takımlar, özel gün ve kutlamalar için idealdir. İsteğinize bağlı olarak spor ayakkabı ya da sandalet kullanarak kombininizi tamamlayabilirsiniz.
  • Spor bir görünüm için ise kadın eşofman takımı modellerine göz atabilir ve kalın tabanlı spor ayakkabılarla oldukça güzel duran bir kombin yapabilirsiniz.

İkili takım modelleri, günlük hayatınızı kolaylaştıracak ve kombin için çok fazla düşünmenize gerek kalmadan iyi bir görünüm sağlayacak türden kıyafetlerdir. İkili takımlarda kullandığınız aksesuarları değiştirerek farklı stiller ortaya koyabilirsiniz. Bu nedenle her kadının dolabında mutlaka birkaç farklı yerde kullanılmaya uygun olan ikili takımlara yer verilmelidir.

Alt Üst İkili Kombin Nasıl Yapılır?

Alt üst kombin yaparken parçaların ayrı ayrı genel tarzı beslemesine dikkat etmek gerekir. Ayrıca bir parça desenli ise diğer parçanın düz renk olması uyum ve göz yormaması açısından bir diğer husustur. Katmanlı bir stil için dengeleyici parçalar beraber kullanılabilir.

Uyumlu Kombin Nasıl Seçilir?

Uyumlu bir alt üst ikili kombin yapmak için basic parçalar edinmelisiniz, böylece çok daha rahat kombinler yapabilirsiniz. Ayrıca renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Nötr renkler olan siyah, beyaz ve gri dışında uyumlu renk kombinleri: kırmızı-lacivert, fuşya-mor, yeşil-sarı ve kahverengi- turkuaz şeklinde sıralayabiliriz.