13 ürün

Kazak

Kadın Kazak Modelleri ve Fiyatları

Havaların serinlemesi ile birlikte hayatımızda birçok değişikliği de beraberinde getirmekte. Ciqulata Butik de her sezon olduğu gibi bu değişime ayak uydurmakta. Giyimde kadınların ihtiyaç duydukları modelleri, görsel bir şölen ile beğenilerine sunuyor. Yumuşacık ipliklerle dokunan aynı zamanda geniş ürün hacmine sahip kadın kazaklar, bahar ve kış aylarında kadınların tarzlarını tamamlamaya yardımcı giyim parçalarındandır. Hoş ve kaliteli dokusu ile birlikte serin geçen zamanlarda sıcak bir giyim deneyimi sunan kadın kazak modelleri sahneye çıkarak, uzunca bir süre dolaplarda misafir edilmekte. Bahar ve kış aylarının gözdesi olan kazak; kaliteli akrilik, viskoz, polyester, yün ve pamuk kumaş materyallerinden üretilmekte. Cildinizin nefes almasına yardımcı olurken, serin havalarda da vücudunuzun sıcaklığını koruyarak konforlu bir giyim deneyimi sunmakta. Bu sayede kazak modelleri ile yapmış olduğunuz kombinleriniz de konforlu bir giyim deneyimi yaşamış olursunuz. Ciqulata Btuik'in içinizi ısıtan, kaliteli ve birbirinden farklı kazak modelleri ile tarzınıza fark katın. 

Kazak Modelleri ile Keyifli Stiller Yaratın 

Sonbahar ve kış aylarında sık kullanılan kadın kazak modelleri, geniş bir yelpazeye sahip olması ile birlikte farklı tarzlara hitap edebilmekte. Havanın serin olduğu mevsimlerde sokak modasına yön veren kazak, günlük giyimin yanı sıra özel günlerde de feminen ve zarif model seçenekleri ile kombinlerinize eşlik edebilmekte.  

Kruvaze yaka kazak modeli her kadının dolabında mutlaka olması gereken, joker parçalardan biridir. Koyu renkte kumaş pantolon ve çizmeyi, kruvaze kazak modelleri ile birleştirerek hem günlük hem de iş hayatınızda rahat şekilde kullanabileceğiniz bir kombin elde edebilirsiniz.  

Ciqulata'nın giyim koleksiyonunda bulunan zengin tasarımlara sahip, her ortam ve durum ile uyumlu olabilen kazak modellerinin ihtişamı ile tarzınızı şekillendirin. 

Kazak Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar 

Beğenerek almış olduğunuz giyim ürünleri üzerinizde hayal ettiğiniz gibi durmadığı zamanlar olmuştur. Buna neden olan etkenlerden biriside alış-veriş yaparken vücut şekline uygun giyim ürünlerini tercih etmemek. Vücudunuzu tanıyarak yapacağınız alış-verişlerinizde arzu ettiğiniz görünümü kolaylıkla elde edebilmeniz mümkün.  

Vücut tipiniz elma şekline sahip ise kazak modellerinde tercihleriniz bedeninizi sarmayan, geniş formda, kruvaze yaka veya koyu renklerden yana yaptığınızda doğru bir görünümü kolaylıkla elde edebileceksiniz. Vücut hatlarınız fazla belirgin değilse vücudu saran, kalın yapıda kumaşa sahip ve üzerinde detaylar bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Minyon bir kadınsanız bedeninizi saran ve uzun olmayan modelleri tercih edebilirsiniz. Armut vücut şeklinde geniş basenler ile omuz arasında orantılı bir duruş elde edebileceğiniz modellere yönelmeye dikkat ederek hoş gör görünümünüzü doğru bir şekilde sergileyebilmeniz mümkün. Omuz ya da yaka detaylı kazaklar tam da size göre!    

Ciqulata'ın birbirinden farklı kazak modelleri sayesinde sıcacık ve göz alıcı bir görünüme sahip olacaksınız.