0 ürün

Mini Elbise

 

 

Rengarenk Abiye Mini Elbise Modelleri

Nişan, düğün, doğum günü partisi ya da mezuniyetten herhangi birisi için sizi bir prenses gibi zarif gösterecek mini elbise seçeneklerine göz atın. Vücut tipiniz ne olursa olsun özel günlerinizde çarpıcı bir görünüm için abiye mini elbise modellerini seçebilirsiniz. Renk alternatifleri başta siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere her renkten mini elbise bulunmaktadır. Siyah sade mini elbise en kurtarıcı elbiselerden olup her kadının gardrobunda bulunması gerekli elbiselerdendir. İlk olarak 1940'larda tanıtılan gece elbiseleri stil ve işlev açısından insanların mevcut ihtiyaçlarına ve değişen moda trendlerine uyacak şekilde gelişti. Geçmişte, abiye elbiseleri havalı ikindi içkileri için kullanılırken, günümüzde bu kıyafet kuralı çoğu yarı resmi sosyal etkinliklerde giyilmektedir.

Mini Elbise Modelleri Nelerdir?

Abiye elbiseler arasında sayısız desen, kumaş ve kesimleriyle mini elbiseler enerjik ve genç havasıyla değişmeyen bir modadır. Katılacağınız etkinliğin yerine, saatine ve türüne göre abiye mini elbise seçebilirsiniz. Floral desenler ve şifon mini elbiseler klasikleşen duruş ve zarif dokunuşlarla oldukça şık bir seçenektir. Çiçekli kokteyl elbiseleri yeni başlangıçları, uzun ve soğuk bir kıştan sonra yeniden açılan ilk çiçek tomurcukları, taze ve canlanmış hissi simgeler. Klasik olarak mini elbiselerde kırmızı ve siyah renkler de kurtarıcı parçalardır.

Askılı Mini Elbise Modelleri

Omuzları güneşle buluşturan askılı mini elbiseler saten, keten gibi kumaşlarla volanlı, yırtmaçlı ya da fırfır detaylarıyla tercihini şıklıktan yana kullanmak isteyen kadınlar için farklı alternatiflerde tasarlanıyor. Pamuklu kumaşlardan askılı mini elbiseleri günlük elbise olarak. Saten degaje yaka mini elbiseleri de davetlerde kullanabilirsiniz. Sade, şık mini elbiseleri minimal takılarla ve geriye taranmış saç modelleriyle tamamlayabilirsiniz.

Dekolteli Mini Elbiseler

Sırt ya da omuz bölgesinde pencereli dekolteli mini elbise seçerek tarzınıza estetik bir dokunuş yapabilirsiniz. Yırtmaçlı modellerle mini elbisenizde farklılık ve çekicilik dozunu arttırabilirsiniz. Mini elbise seçiminde bacak boyunuza ve vücut yapınıza uygun olarak yırtmaç detayı seçerken rahat edebileceğiniz seçilde modelleri tercih edebilirsiniz.

Mini Elbise Ne Zaman Giyilir?

Açık hava partileri için son derece uygun olan çiçekli kokteyl elbiseleri, sizi şık ve modaya uygun tutarken kıyafet kuralları gereksinimlerini karşılayabilir. Balon kol ya da uzun kollu modelleri bahar aylarında tercih edebilirsiniz. Kalın askılı ve daha tok kumaşlardan tasarlanmış ve kalem kesim mini elbiseleri ofis ortamında kullanabilirsiniz. Plaj partilerinde ya da açık hava etkinliklerinde de ince askılı modelleri rahatlıkla bu elbiseleri giyebilirsiniz. Örneğin keten ya da pamuklu mini elbiseleri plaj ve günlük giyimde sandaletlerle giyebilirsiniz. Mini elbiseleri sonbaharda üzerine sweatshirt ya da kot ceketlerle beraber kullanabilirsiniz.