Palazzo Crop Ceket Gri
Palazzo Crop Ceket Gri
Palazzo Crop Ceket Gri
Palazzo Crop Ceket Gri

Palazzo Crop Ceket Gri

17014-009
194,99 TL97,50 TL
Renk
Beden:

Editörün Notu

Şık ve bir klasik olan blazer modellerine, düğme ve yaka detaylarıyla yeni bir soluk getiren koleksiyonumuzla sofistike görünümler elde edin. Etek ya da pantolonlarınızla kombinleyerek ceketlerle hem casual stillere hem de ofis şıklığı stilleri için yeni ilhamlar yakalayın. Dolabınızın anahtar ve yıldız parçası Palazzo Crop Ceket ürünümüzü kemer ve stiletto ya da uzun çizme ile kombinleyerek çarpıcı bir hava yakalayabilirsiniz.

(Ölçümler -S- bedene göre yapılmıştır.)

RenkGri

Ürün Değişim İşlemleri

Değişim talebi oluşturulmayan iadeler kabul edilmemektedir.

İndirimli ürünlerde Değişim mevcut değildir.

Tüm Değişim işlemlerinde fatura ibraz edilmesi zorunludur.

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 gün içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra ücretsiz olarak Değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün/ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.(Parfüm kokulu, lekeli, yırtılmış/sökülmüş, yıkanmış ürünlerin Değişim kabul edilmemektedir.) 

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

İade işlemleri, kargonuz bize ulaştıktan 2-3 iş günü içerisinde bankanıza iletilir. Bankanıza talimatı verdiğimiz gün tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılır.

Bankanızın iadenizi, satın alımı gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza yapması 5 ila 14 iş günü sürer.

*Değişim işlemlerinde 19 TL kesinti olmaktadır.

Yapılan işlemler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürün tarafımızca incelenecek, Değişimine engel olan herhangi bir durum olmaması koşulunda Değişim işleminiz başlatılacaktır. Yapılan alışverişte sanal pos kullanımı olduğunda iadeleriniz sanal pos üzerinden kullanılan kredi/banka kartına yapılacaktır.

Haftanın Fırsatı
Filtre