0 ürün

Plaj Giyim

Yeni Sezon Plaj Giyim Ürünleri

Yaz tatillerinin vazgeçilmez parçaları olan plaj kıyafetleri arasında, stilinizi tam olarak yansıtan parçaları bulmanız zordur. Ufak dokunuşlarla oldukça şık ve zarif modellere ulaşmanız artık çok kolay. Ciqulata, her kadının üzerinde taşımak isteyeceği farklı model seçeneklerine yer vermiştir. Kadın plaj giyim kategorisinde, klasik kesimleri, sade ve desenli modelleri bulabilirsiniz. 

En Uygun Bikini Modelleri Ciqulata’da 

Yaz mevsimi yaklaşırken geçtiğimiz sezonların bikini modelleri bile oldukça yüksek ücretlerle satılır. Sezonun trend parçalarını almak istediğinizde ise sadece bikini için ayırmanız gereken bütçe oldukça yüksektir. Ciqulata, sektördeki rekabetçi fiyat politikası ile uygun fiyatlı bikininin adresi haline gelmiştir. Kaliteli ve sezonun en trend parçalarını almak için yüksek fiyatlar vermenize gerek yok. 200 TL’den başlayan fiyatlarla, istediğiniz modeli satın almanız mümkün. 

Trend Plaj Kıyafetleri 

Kadın giyim ürünlerinin trendleri sıklıkla değişirken bayan plaj giyim parçalarına da son günlerin modası yansıyor. Bikini modelleri, geçtiğimiz yılların aksine günümüzde daha sade tasarımlara sahip. Sezonun trend modellerine bakıldığında, sadece ufak baskılar ve ip detaylarına yer verildiği görülüyor. Sade-şık tasarım, bu yaz da sıklıkla göreceğimiz modeller arasında yer alıyor. 
Bikini modellerinde kullanılan bağlama detayları, modellerin oldukça zarif görünmesini sağlıyor. İp detaylarını istediğiniz şekilde bağlayabilir, belinizi olduğundan daha ince gösterebilirsiniz. Alt ve üst bikinilerde kullanılan bağcık detayları da oldukça popüler. 
Bayan plaj giyim parçalarında dikkat çeken tasarımlardan diğeri ise ufak baskı detayları. Kış sezonunda görmeye başladığımız baskı detayları, yaz sezonunda da gözümüze çarpıyor. Modellerin üzerinde leopar, çiçek, zebra gibi farklı desenler kullanılıyor. En çok satan modeller arasında yer alan zebra model, her kadının bedenini olduğundan daha iyi gösterecek tasarıma sahip. 

2022 Bikini Modelleri 

Bikini tercihi yaparken aynı modelleri görmekten sıkıldıysanız, doğru adrestesiniz. Ciqulata, 2022 modasını bikini modellerine taşıyor ve her zevke hitap eden seçenekler sunuyor. Turuncu, mint yeşili gibi sezonun en moda renklerinden tasarımları inceleyebilirsiniz. Kadın plaj giyim modasına yön veren bağcık detayları ise bikini modellerini son derece zarif gösteriyor. Stilinizi yansıtacağınız tüm parçalar, kalitesi ve uygun fiyatlarıyla da sunuluyor.