2 ürün

Süveter

Kadın Süveter Modelleri ve Fiyatları

Süveterler, son dönemlerde tekrar moda olan ve hemen hemen her kadının dolabını süsleyen parçalar arasında yer almaktadır. Kadın süveter modelleri, pek çok farklı tarzda üretildiği için hem kombinlenmesi hem de zevke uygun modeller bulunması oldukça kolaydır. Genellikle V yaka olarak üretilen ve kolsuz olan süveterler, basit bir kombini bile çok daha şık hale getirebildiği için kurtarıcı parçalar arasında gösterilmektedir.

Süveter kombinlemek isteyen kadınlar, bu noktada pek çok farklı parçayı bir araya getirip süveterler ile kullanabileceğini bilmelidir. Hem rahat olması hem de gövde kısmını sıcak tutmasıyla ön plana çıkan süveter modelleri, farklı tarzlarda da kullanılabilmektedir.

Kadın Süveter Modelleri

Özellikle 2000’li yılların vazgeçilmez parçaları arasında yer alan süveterler, günümüzde tekrar sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Süveter modelleri, son dönemlerde oldukça farklı model, renk ve desenlerde üretilebilmektedir. Sizlere fikir verebilmesi için bazı süveter modelleri aşağıdaki listede belirtilmektedir.

 1. V yaka süveter
 2. Bisiklet yaka süveter
 3. Kolsuz süveter
 4. Yarım kollu süveter
 5. Elbise süveter
 6. Crop süveter
 7. Örgü süveter
 8. Fermuarlı süveter

Yukarıda da görülebildiği üzere pek çok farklı süveter modeli bulunmaktadır. Kadınların olmazsa olmaz giyim ürünlerinden biri haline gelen süveterler, oldukça farklı tarzlarla da kombinlenebildiği için her kadının beğenisini toplamaktadır.

Süveter Nasıl Kombinlenebilir?

Süveter kombinlemek için tercih edebileceğiniz pek çok ürün bulunmaktadır. Etek, tayt, pantolon, çizme, spor ayakkabı, gömlek, body gibi pek çok giyim ürününü süveter ile birleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan listede kadın süveter ürünlerinin nasıl kombinlenebileceği ile ilgili bazı örnekler belirtilmektedir.

 • Eğer giyeceğiniz süveter uzunsa, atına da uzun bir gömlek giyerek elbise tarzı oluşturabilirsiniz. Süveter ve gömleğinizin uzunluğuna göre bot veya çizme ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Vücut hatlarınızı belli etmek için de şık bir kemer kullanabilirsiniz. 
 • Kısa veya crop bir süveter tercih edecekseniz, süveterinizi daha spor bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Örneğin kısa süveterin altına mom ya da boyfriend kesim bir jean pantolon ile kombinleyebilir ve spor ayakkabılar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. 
 • Klasik bir süveter kombini yapmak istiyorsanız, süveterinizin altına beyaz düz bir gömlek tercih edebilir ve klasik kesim pantolonlar kullanabilirsiniz. Stiletto ya da bot kullanarak klasik görünümü devam ettirebilirsiniz. Kombininizi şıklaştırmak için aksesuarlardan yardım alabilirsiniz.
 • Günlük bir süveter kombini yapmak istiyorsanız, süveterinizi tek başına giyerek tayt ile tamamlayabilir ve spor bir çanta kullanarak daha günlük bir görünüm yakalayabilirsiniz. 

Listeden de anlaşılabildiği üzere süveter modelleri hem günlük hem de şık kombinlerin tamamlayıcısı olarak kullanılabilmektedir. Bu noktada süveterinizi ön plana çıkartmak istiyorsanız, renkli bir süveter kullanabilir ve geri kalan giyim ürünlerinizi siyah ya da beyaz tercih edebilirsiniz. Böylelikle süveterinizin rengi çok daha dikkat çekici olacaktır.