1 ürün

Trençkot

Kadın Trençkot Modelleri

Mevsim geçişleri birçok değişimi de beraberinde getirmekte. Sonbaharın gelmesiyle dolaplarda bulunan kıyafetler de bu değişimden nasibini almakta. Yazlık giysilerin yerini, vücudu serin havalara karşı koruyan giyim ürünleri alıyor. Dış giyimin işlevsel ve en zarif parçası olan kadın trençkot modelleri, yapılarının yanında sunduğu hoş görümü ile yılın büyük bir zamanında tercih edilmekte. Sonbahar ve ılık geçen mevsimler de, hava koşullarına karşı vücudunuz için koruyucu bir kalkan görevi görmekte. Her kullanımda içinizi ısıtırken modern ve feminen bir görünüm kazanmanıza da olanak sağlıyor. Birbirinden farklı boy ve model seçenekleri ile tesettür giyim tarzına sahip kadınlara da hitap edebilmekte. Ciqulata'nın her kullanımda kalitesi ile kendinizi özel hissedeceğiniz ve kombinlerinizi kolaylıkla tamamlayan birbirinden zarif kadın trençkot seçeneklerini sizleri buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. 

Sonbahar Aylarında Zarifliğin Simgesi Olan Trençkot Modelleri

Zamansız çizgileri ile modası hiç geçmeyen trençkot modelleri, yılın her mevsimi ve özellikle sonbahar zamanı birbirinden zarif aynı zamanda modern seçenekleri ile birlikte kadınların beğenisine sunmaktayız.

Sade bir tarzı tercih ediyorsanız, uzun trençkot modelleri tam da size göre! Serin geçen günlerde dışarıda geçirdiğiniz süre içerisinde kalitesi ve formu sayesinde vücudunuzu sıcacık tutar. Sade aynı zamanda sunduğu şık görünüm ile kombinlerinizde mevsimin ritmini yaşatabilirsiniz. Şıklığı ile uzun yıllardır gözde giyim parçası olmayı başaran trençkot modelleri konforlu bir giyim deneyimi sunmasıyla kadınlar tarafından sıkça tercih edilmekte. Kapşonlu trençkotlar ile yağmurdan korunurken birbirinden farklı sportif  görünümlere imzanızı atabilirsiniz. Dökümlü formu ve farklı detaylara sahip modelleri, alternatif görünümler elde etmenizi de mümkün kılmakta. Her tarzla kolaylıkla uyum sağlayan modelleri sayesinde, serin havalarda üşümemek adına kat kat giyinseniz dahi cool görünümünüzden ödün vermek zorunda kalmazsınız. Kullanışlı özelliği ile gündelik hayatınıza, ofiste, özel davetlerde veya gece dışarı çıktığınız zaman kombinlerinize kolaylıkla uyum sağlar. Ciqulata olarak beğeninize  sunmuş olduğumuz ikonikleşmiş trençkot modellerini sizler de deneyimleyerek zarafetinizle göz kamaştırabilirsiniz. Tarzınız ile uyumlu, vücudunuzu sıcacık tutan aynı zamanda kaliteli trençkot modellerine göz atmayı unutmayın.

Trençkot Seçimi

Sonbaharın vazgeçilmez giyim parçalarından biri olan trençkotlar, hafif kumaşı sayesinde ilkbahar mevsiminde de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmekte. Mevsim rüzgarlarına karşı vucudunuzu koruyan trençkotlar, her tarza ve her vücut tipine uygun model seçenekleri bulunmaktadır. Kısa trençkotlar minyon kadınlar için doğru bir seçim olacaktır. Kalça üzerine ulaşan uzunluğu sayesinde boyunuzun olduğundan uzun gözükmesine yardımcı olur. Orta boy trençkotlar uzun boylu veya kıvrımlı vücut tipine sahip kadınlar için ideal bir seçim. Uzun trençkotlar ise üzerindeki detaylar ve kullanılan kombinlere eklenebilecek aksesuarlar ile her vücut tipine kolaylıkla uyumlu hale getirilebilinen joker parçalardan. Ciqulata’nın kaliteli ve zarif trençkot modellerine hayran kalacaksınız!