0 ürün

Yırtmaçlı Elbise

 

 

 

Göz Alıcı Yırtmaçlı Elbise Modelleri Fiyatları

Gündüz ya da gece farketmeksizin özellikle yaz aylarında tercih edilen yırtmaçlı elbiseler stilinizi besleyecek alternatif parçalardandır. Sadece yazın değil sonbaharda uzun yırtmaçlı elbiseleri boğazlı kazak ve çizmelerle, blazer ceket ve botlarla rahatlıkla kullanıp tarzınızı yükseltebilirsiniz.

Yırtmaçlı elbiseler artık sadece klasik yandan yırtmaç şeklinde değil daha ortada yırtmaçlar ve çift yırtmaçlar gibi farklı modellerle de moda dünyasında kendine yer buluyor. Koyu renk seçeceğiniz yırtmaçlı elbiseler sizi hem uzun hem de daha önce gösterecektir, tüm bu avantajlarıyla çekici bir görünüm için yırtmaçlı elbise modelleri hakkında bir rehber hazırladık.

Yırtmaçlı Günlük Elbise Modelleri

Günlük sokak giyiminde spor tarz tercih edenler için sneakers ayakkabı, sandalet ya da hafif topuklu terliklerle kullanabilir.Gündüz tercih edilen yırtmaçlı elbise modelleri gece elbiseleri kadar derin yırtmaçlı elbise şeklinde değil orta yırtmaç boyundadır.

Genellikle kalın askılı, düz renk ve uzun yırtmaçlı günlük elbiseler tercih edilmektedir. Plaj giyiminde ise askılı yırtmaçlı elbiseler daha çok giyilmektedir. Sokak stilinde kalın ve gümüş tokalı kemerlerle de oldukça tarz bir görünüm için yırtmaçlı elbisenizin şıklığını yükseltebilirsiniz. Ayrıca belinizi vurguladığınız için daha ince bir görünüm elde edeceksinizdir.

Abiye Yırtmaçlı Elbise Modelleri

Düğün davetlerinde, nişan ya da mezuniyet törenlerinde kuğu gibi size zerafet katacak yırtmaçlı elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Yırtmaçlı elbiselerde dekolteyi dozajında tutmak çok önemlidir, bacak dekoltesine ek olarak omuz dekoltesi olarak straplez, askılı ya da kalp yaka abiye elbiseler dengeli bir bir görünüm katmak için yeterlidir.

Örneğin, yırtmaçlı elbisenizin omuz kısmı açıksa ekstra sırt dekoltesi detayına ihtiyaç yoktur, hali hazırdaki detaylar yeterli bir dokunuştur. Saten kumaşlardan tasarlanmış abiye yırtmaçlı elbiseler jilet gibi bir duruş sunarak oldukça elegan durmaktadır. Genel olarak abiye yırtmaçlı elbiseler etek modellerine göre belden inen ve balık model şeklinde daralarak yırtmaça kadar gelen modeller şeklindedir.

Yırtmaçlı Elbise Nasıl Kombinlenir?

Yırtmaçlı elbiselerini kombinlerken en önemlisi doğru ayakkabıyı seçmektir. Kışın triko ve boğazlı yırtmaçlı elbiseleri kovboy botlarıyla kombinleyerek sofistike ve Vintage bir görünüm kazanabilirsiniz. Günlük giyimde babetler, botlar ya sa spor ayakkabılarla mevsime ve tarzınıza göre ayakkabı seçimi yapabilirsiniz. Yüksek topuklu ayakkabılar ise yırtmaçlı abiye giyiminde nerdeyse olmazsa olmaz denecek tadda olup her zaman mükemmel bir seçimdir.

Rahatınıza göre sivri topuklu, ince bant detaylı veya dolgu topuklardan birini tercih edebilirsiniz. Topuklu ayakkabılarda ten renginize uygun , siyah ya da mor veya lacivert gibi canlı renklerde tercihler yapabilirsiniz.

Örneğin abiye elbise topuklu ayakkabı kombinlerinde; fuşya-lacivert, turuncu-yeşil ya da pembe-kırmızı gibi kombinler oldukça moda olan renk kombinasyonlarındandır. Topuklu ayakkabılar yırtmaç detayı daha güzel görünür ve bacaklarınızı daha uzun gösterir.