15 ürün

Jean/Kot

Kadın Jean ve Kot Modelleri

Kot pantolon modelleri kadın giyimde önemli bir yere sahiptir. Denim kumaşın kalitesi ile hem rahatlığı hem de şıklığı sunan pantolon modelleri, kombinlerin vaz geçilmez parçası haline gelmiştir. Gündelik yaşamda konforlu bir giyim deneyimi sunmasının yanı sıra çeşitliliği sayesinde her tarza hitap edebilmekte. Farklı model seçenekleri ile de geniş bir kombin imkanı sağlar. Ciqulata Butik; farklı tasarımlara sahip pantolon seçenekleriyle tarzınızla uyum sağlarken, kalitesiyle rahat, şık ve zarif bir görünüm elde etmenize yardımcı modellerini sizlere sunmakta.

Jean / Kot Pantolon Modelli Seçimi

Alt giyimin en gözde parçası olan kadın jean modelleri, her mevsim modaya ayak uydurmanızı sağlıyor. Birçok varyasyonu olması sayesinde her vücut tipine uygun kadın kot pantolon modeline ulaşmanız da mümkün. Popülerliğini yıllar geçse de asla kaybetmeyen bol paça kadın pantolon modelleri ile uzun bacaklara sahipseniz kusursuz bir görünün elde etmeniz mümkün. Mom jean pantolonlar son zamanlarda kadınlar tarafından beğenerek tercih edilen modellerden. Yapısı nedeniyle bel kısmını ince gösterir. Yüksek bel mom jean kıvrımlı vücut hatlarınızı toparlar ve orantılı bir görünüm elde etmenizi sağlar. Klasikleşmiş olan mavi kadın pantolon modelleri hem gündüz hem de gece şıklığınıza eşlik etmekte ustadır. Siyah mom jean ile klasikleşmiş çizginin biraz dışına çıkıp farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Siyah rengin kusurları kapatıp zayıf göstermesi ve mom jeanın formu ile kombinlerinizin yıldızı olmaya aday. Moda akımlarıyla beraber gündelik hayatta sıklıkla rastladığımız kadın yırtık pantolon modellerinin birçok kıyafetle olan uyumu inkâr edilemez.

Jean/Kot Pantolon Kombinler

Jean pantolonlar; günlük giyimden, ofis şıklığına, gece kombinlerinden, özel davetlere kadar kadınların çok severek tercih ettiği parçalardan biridir. Günlük giyimde baskılı t-shirtler ile spor kombinlerinize, vatkalı ve kruveze bluzlar ile de zarif görünümünüze eşlik eder. Yırtık jeanler yüksek topuk ayakkabılar ile oldukça cool bir görünüme ulaşabilirsiniz. Mom jean pantolonların crop ve bodysuitler ile olan uyumunu görünce vazgeçilmez kombinlerinizden olacak. Ciqulata Butik kaliteli ürünleri ve sunduğu geniş kıyafet skalası ile kadınların tarzlarını en iyi şekilde yansıtmalarına yardımcı olmaktadır.