0 ürün

Mont

Kadın Mont Modelleri ve Fiyatları

Mont, her insanın kış aylarında ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer almaktadır. Eski zamanlardan ziyade, artık insanlar mont seçimlerini de modaya uygun olacak şekilde yapabilmektedir. Zira günümüzde sayısız modelde mont üretimi yapılmaktadır. Özellikle kadın mont kategorisi büyük bir yelpazede ürün sunabilmektedir. Bu sayede her kadın, kendi istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek türde dış giyim ürünleri bulabilmektedir.

Soğuk havalarda en çok giyilen dış giyim ürünlerinden bir tanesi olan montlar; kesim, desen, materyal gibi pek çok unsura göre birbirinden ayrılmaktadır. Günümüzde kadın şişme mont ürünlerine ek olarak peluş mont ve oversize mont da oldukça talep edilmektedir. Zira bu mont türleri pek çok kombin için kullanılabilmektedir.

Kadın Mont Modelleri

Bulunduğumuz yıl içerisinde moda anlayışı oldukça farklı bir yöne doğru eğilmektedir. Ancak mont gibi dış giyim ürünlerinin modası hiçbir zaman geçmemekte ve hangi model olursa olsun farklı şekillerde kullanılabilmektedir.  Günümüzde en çok tercih edilen mont modelleri aşağıdaki listede sıralanmaktadır.

 • Şişme mont
 • Oversize kesim mont
 • Deri mont
 • Uzun mont
 • Düğme kapamalı mont
 • Kuşak bağlamalı mont

Yukarıda da görülebildiği üzere günümüzde birbirinden farklı mont modelleri popülerliğini korumaktadır. Ancak hem çoğu kombine ayak uydurabilmesi hem de spor şık görünümüyle dikkat çeken mont modellerinden bir tanesi de peluş mont olmaktadır. Bu mont türüne ek olarak spor şık kullanılabilecek montlardan bir diğeri de deri montlardır. Deri montlar, kendi içinde pek çok farklı modele sahiptir ve bu nedenle her zevke hitap edebilmektedir.

Mont Kombin Önerileri

Kış aylarında en çok kullanılan dış giyim ürünü olan montlar, çoğu stile ayak uydurabilmesi ile ön plandadır. Aşağıdaki listede kendi kıyafetlerinize göre düzenleyebileceğiniz bazı mont kombin stilleri belirtilmektedir.

 1. Eğer şık bir kombin yapmak istiyorsanız, kadın deri mont modellerine göz atabilirsiniz. Hem etek hem de pantolonlar ile rahatlıkla kullanılabilen deri montlar, uygun aksesuarlarla daha da şıklaştırılabilmektedir.
 2. Eğer iç giyim ürünleriniz sade ve tek renk ise, kombininizi daha dikkat çekici gösterebilmek için renkli peluş montlar kullanabilirsiniz. Ayakkabı ve çanta seçiminizi spor modellerden yana yapabilir ve böylelikle montunuzun ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.
 3. Eşofman, tay gibi spor giyim ürünleri tercih edecekseniz, oversize mont ya da şişme montlara yönelebilirsiniz. Bu montlar, pek çok farklı şekilde kullanılabilse de, en çok spor kombinlere yakışmaktadır.
 4. Şık bir elbise ile mont giymek istiyorsanız, vücut hatlarınızın kapanmaması için daha ince montlar tercih edebilirsiniz.
 5. Resmi bir giyim tarzınız varsa, klasik pantolon ve gömlek giyip üzerine düğme kapalı montlar giyebilirsiniz. Kombininizi küçük bir çanta ve topuklu botlar ile tamamlayabilirsiniz.

Bu kombin önerilerini kullanarak mont modellerini daha rahat bir şekilde kullanabilir, kendi zevk ve kıyafetlerinize göre kombin modellerinde uyarlamalar yapabilirsiniz.